ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK AR TEKNOLOJİSİ

Artırılmış gerçeklik, birçok alanda büyük kolaylık sağlıyor.

Sanal ve gerçek dünyada nesnelerin boyutlarını, mobilyalarınızın evinizde nasıl duracağını görmenizi sağlıyor.

Ar teknolojisi; eğitiminden öğrenmeye, alışverişten oyunlara kadar bağlantı kurmanızı kolaylaştırıyor.

Her alanda Ar teknolojisi siz kullanıcılara gücünü gösteriyor.

Apple, Ar teknolojisi App store’da sunduğu Ar uygulamalarına ev sahipliği yapıyor. Apple donanım ve yazılımları Ar teknolojisini düşünerek tasarladığı için sizlere en iyi Ar deneyimi sunuyor.


AR UYGULAMA KATAGORİLERİ

Complete Anatomy 

İnsan bedenini en ince ayrıntılarıyla ve detaylarıyla görselleştirerek her bölümü hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Ipad Pro’daki LİDAR tarayıcısına sahip yakalama özelliği ile çok yakında fizyoterapistler hasta ve iyileşme süreci hakkında bilgiler edinebilecekler.


Plantale

Tohumdan çiçeğin büyümesini gösteren bir Ar uygulaması. Hızlı görüntüleriyle dikkat çeken uygulama yüksek çözünürlüklü grafik sunuyor.


JigSpace 

Günlük hayatınızda eğitici bir uygulama olarak kullanabileceğiniz JigSpace. 3 Boyutlu şekilde daha kolay öğrenebilirsiniz. Merak ettiğiniz herhangi bir makinayı parçalara ayırarak nasıl takıldığını gerçek ortamda görebilirsiniz.


Snapchat

Ar efektlerini kullanarak keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Lidar tarayıcı sayesinde bulunduğunuz ortamı eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.


Ar Quick Look

İnternetten alışveriş yapmadan önce ürünü evinizde nereye koyacağınızı belirterek görüntüleyebilirsiniz.


DSLR Kamera

 

Resim veya video çekerek muhteşem görüntüler yakalayabilirsiniz. Derinliği algılayabilen Lidar tarayıcısı sayesinde grafikler veya metinler ışık hızında nesnelerin arkasına taşımanızı sağlıyor.


Defend IT Ar